CHATA
LUCKA

--  TURISTICKÁ CHATA  -- 

CHATA LUCKA - VRANOVSKÁ PŘEHRADA

- se nachází v rekreační zóně zvané “Horka", pod obcí Bítov, v malebné Bítovské zátoce Vranovské přehrady. Tradičně se zde pořádají večerní setkání při kytaře a country bály na pláži. 

Prostředí

Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody je výborná pro děti i neplavce. Atraktivní poloha je zdůrazněna poklidným prostředím s výhledem na zříceninu Cornštejn a Bítovskou zátoku, která je vhodná i k rybolovu. K chatě je přitom přímý příjezd pro osobní vozidla včetně parkování. 

Ubytování

Nabízíme ubytování ve 2 – 4 lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na chodbě a 4 pokojích, které mají vlastní sociální zařízení, televizor a chladničku.

Pro ubytované je k dispozici společenská místnost (30 míst), restaurace s předzahrádkou a barem, půjčovna loděk a kánoí, úschovna kol, ohniště a udírna. 

Sport a turistika

Ve vedlejší zátoce, či v nedalekém Bítově můžete nakoupit, využít tenisové kurty, půjčovnu šlapadel a mnoho jiných turistických atrakcí.

Od roku 2005 byla obnovena lodní doprava pro turisty, která k Vranovské přehradě vždy patřila.

Okolí umožňuje milovníkům pěší turistiky a cykloturistiky návštěvu zámku ve Vranově nad Dyjí, hradu Bítov či zříceniny hradu Cornštejn a mnoho dalších zajímavostí.

Zázemí pro rybáře 

Pro rybáře jsme připravili prostor k uskladnění rybářské výbavy a krmení. Případné úlovky si nově mohou uskladnit v lednici, zamrazit nebo rovnou ugrilovat, případně vyudit.

 

UBYTOVÁNÍ

Poskytované ubytování v chatě je v turistické kategorii,
v 2 - 5 lůžkových pokojích. 

Pokud máte zájem o rezervaci, vyplňte prosím náš formulář.

POZNEJTE OKOLÍ

Objevujte Vranovskou nádrž a její okolí. Naleznete krásnou přírodu, množství památek a dalších pozoruhodných míst. Ideální rodinná dovolená.

Provozovatel: Pavel Vrtal

 

Adresa: J. A. Komenského 266, 675 21 Okříšky

 

IČ: 40462595

Ubytování vyřizuje: Pavel Vrtal

 

E-mail: vrtalpavel@seznam.cz

 

Telefon: +420 603 872 969

Více na Ubytování

Naše adresa

Sledujte nás

Kontaktujte nás

Chata Lucka - Vranovská přehrada 
"Horka" - Bítovská zátoka
671 10 Bítov

  • Chata Lucka

GPS: 48.938225, 15.716135

TEL: +420 603 872 969

E-MAIL: vrtalpavel@seznam.cz

© 2019  CHATA LUCKA